День села Бобрица — 2016 и Ярмарка

Мешканці казкового села Бобриця, що в 15 км від Києва, вже досить відомі своєю громадською позицією та діями щодо благоустрою населеного пункту.

Чиста природа, локальні продукти, культурні події — також візитівка цього села. Для проведення регулярного ярмарку місцевих виробників влітку цього року збудували сучасну центральну площу і 8 жовтня на день села відбудеться її офіційне відкриття.

Головною подією стане Ярмарок, під час якого функціонуватимуть зони виробників харчових продуктів, майстрів декоративного мистецтва, фудкорт зі звичною для фестивалів вуличної їжі продукцією. Розважальна програма відбуватиметься на двох сценах: головній та дитячій, серед ярмаркових рядів працюватимуть вуличні музики. Запрошуємо чудово провести час у суботу 8 жовтня з 11.00 до 17.00 у #казковеселоБобриця.

Крім власного транспорту, дістатись до нас можна від ст.м.Нивки маршрутками 749 та 824, інтервал руху кожні 20 хв.

Інші новини

Перша Толока — 2021

В цю суботу, 10 квітня с.м. в Бобриці пройшла перша толока — весняне прибирання села від накопиченого з того року сміття. Мешканці почали сезон толок з очищення берегу Доброго озера

Докладніше

Туристична мапа Бобриці

Сьогодні готель «Бобриця Дача» зробила нашому селі найкращий подарунок — випустила першу туристичну мапу Бобриці! На мапу нанесені головні вулиці села, а також його пам’ятки — парк скульптур, мурали, музей

Докладніше